Debiutavęs šių metų gegužę, atviro pasaulio veiksmo žaidimas apie kompiuterinį įsilaužėlį „Watch Dogs“ buvo sutiktas gana skeptiškai. Studijos „Ubisoft Montreal“ kūrybinės dalies viceprezidento Lionelio Raynaudo tokia žiniasklaidos bei žaidėjų reakcija labai nenustebino.

„Sutikimas iš tikrųjų buvo labai artimas „Assassin’s Creed“. Su pirmuoju mes irgi nesulaukėme gero įvertinimo, ir tai buvo sąžininga. Turėjome daug trūkumų dėl pasikartojančios žaidimo eigos peržaidžiamumo. Galėjai jausti, kad tai pirmoji dalis. Tuo metu aiškiai matėsi potencialas, bet nebuvo lengva nuspėti, kad frančizė vieną dieną taps tuo, kuo tapo“, – puslapiui computerandvideogames.com pasakojo L. Raynaudas.

Leidos „Ubisoft“ išplatintais duomenimis, iki liepos mėnesio prekybininkams buvo išsiuntinėti 8 milijonai „Watch Dogs“ kopijų. Neatskleidžiama, kiek iš jų buvo parduota.

Žaidimas, beje, dar nėra išleistas visoms numatytoms platformoms. Vis dar kuriama konsolės „Wii U“ versija. Prie jos dirba Rumunijoje įsikūręs „Ubisoft“ padalinis. Ji pasirodys lapkričio 21 dieną. Tai, kaip teigiama, bus paskutinis suaugusiems skirtas „Wii U“ žaidimas iš „Ubisoft“.