Atnaujinta: „Ubisoft“ pranešė, kad savaitgalį iškilusios problemos buvo susijusios su piratų išpuoliu iš išorės, todėl žaidėjai ir negalėjo prisijugnti prie serverių.

„Ubisoft norėtų atsiprašyti visų, kurie vakar negalėjo žaisti Assassin’s Creed II ir Silent Hunter 5“, – sakė kompanija savo pranešime. Dėl to puolimo metu didžioji dalis žaidėjų negalėjo žaisti žaidimų.

„Mes taip pat patvirtiname, kad šiuo metu nėra veikiančios Assassin’s Creed II ir Silent Hunter 5 piratinės versijos“.

Naujiena: Pranešama, kad „Ubisoft“ turi nemažai problemų su serveriais. Problemos prasidėjo savaitgalį, todėl žaidėjai negalėjo prisijungti ir žaisti „Assassin’s Creed II“ bei „Silent Hunter 5“ žaidimų visą savaitgalį.

Vakar oficialiame „Ubisoft“ forume pasirodė galybė pranešimų, kuriuose teigiama, kad neįmanoma prisijungti prie serverių. Regis šiandien problemos jau ištaisytos, o serveriai stabiliai veikia. Neseniai „Ubisoft“ prsitatė naują DRM apsaugą, kuri reikalauja, kad žaidžiant žaidimus žaidėjas visą laiką turėtų pastovų interneto ryšį ir būtų prisijungę prie savo „Ubisoft“ vartotojo.

Problemą komentavo vienas iš „Ubisoft“ atstovų: „Aš neturiu tikslios informacijos kas tai per problema, nes aš nesu biure“.