Kuomet kompanija „Ubisoft“ atidarė studiją toronto mieste, kuriai vadovauja Jade Raymond, investicijos į ją perkopė 500 mln. dolerių. Tokie dideli pinigai reiškia ir didelį personalo skaičių. O didelis „Ubisoft Toronto“ personalas gali sau leisti dirbti su keliais žaidimais vienu metu.

Šiuo metu „Ubisoft Toronto“ jau baigia kūrimo darbus ties rugpjūtį pasirodisiančiu „Splinter Cell: Blacklist“ ir taip pat baigia „Rainbow Six: Patriots“ daugelio žaidėjų režimo žemėlapių projektavimą. Ką jie veiks toliau? O gi dirbs tik dar daugiau, mat be šių dviejų projektų darbai vykdomi ties dar penkiais žaidimais.

Jade Raymond prisipažino, kad kartu su „Ubisoft Montreal“ jau pradėjo darbus ties sekančia „Assassin’s Creed“ serijos dalimi. Kokia tai dalis? Tai žaidimas, kuris bus išleistas 2014 metais ir pratęs „Assassin’s Creed IV: Black Flag“ pradėtą istoriją. Taigi, mes jau turime neoficialų „Assassin’s Creed V“ anonsą.

„Mes dirbame ties dvejais bendrais stambiais projektais, kurie atstovauja didžiausias „Ubisoft“ serijas.“ teigė J. Raymond. „Taip pat kuriami du visiškai nauji ir jokiai serijai nepriklausantys projektai.“

Suskaičiavote teisingai, trūksta dar vieno žaidimo. Penktasis „Ubisoft Toronto“ žaidimas yra „Splinter Cell: blacklist“ tęsinys.