Kompanija „Ubisoft“ oficialiai pranešė, kad prisijungė prie pelno nesiekiančios „Open Gaming Alliance“ asociacijos. Kaip teigia kompanijos atstovai, taip buvo pasielgta siekiant geriau suprsti asmeniniais kompiuteriais žaidžiančių žaidėjų bendruomenę.

„AK žaidėjai yra labai svarbūs „Ubisoft“, mes norim geriau suprasti jų poreikius ir taip pat tęsti gerinti santykius su jais“ teigė „Ubisoft“ vartotojų ir rinkodaros vadovė Sandrine Caloiaro. „Prisijungdami prie „OGA“ mes galime geriau pažinti AK žaidėjus juos tirdami, mokydamiesi iš jų patirties šioje rinkoje ir prisidėti prie būsimų grupės iniciatyvų.“

„OGA“ savo gyvavimą pradėjo kaip „PC Gaming Alliace“ ir yra „atviras forumas, kuriame kompanijos gali bendradarbiauti kurdamos sprendimus, vedančius AK žaidimų rinką į priekį“. Šio mėnesio pradžioje prie „Open Gaming Alliance“ vairo stojo nauja vadovė – Wanda Meloni.

„Ar tai yra „Assassin‘s Creed: Syndicate“, ar „Rainbow Six: Siege, ar koks kitas žaidimas, „Ubisoft“ suteikia kokybišką pramogą žaidėjams“ teigė W. Meloni. „Prisijungdama prie „OGA“, „Ubisoft“ parodo pasišventimą pasiekti dar daugiau žaidėjų ir bendradarbiaujant su mūsų partneriais sukurti geresnius produktus.“

„Open Gaming Alliance“ nariais taip pat šiuo metu yra „Dell“, „Corsair“, „Intel“, „Lenovo“, „Razer“, „Alienware“, „Unity“, „Capcom“ ir kiti.