Po Ubisoft paskutinio finansinio raporto paaiškėjo, jog kompanija planuoja kelis naujus žaidimus, kurie turėtų pasirodyti kitais metais. Tarp galimų žaidimų – ir Brothers in Arms PSP versija.

Šiuo metu Ubisoft studijos stipriai dirba prie PSP nešiojamam žaidimų kompiuteriui skirtų produktų: tai 187 Ride or Die, kuris konsolėje atgims kaip Street Ridens, bei Splinter Cell Essentials, tapsiantis Semo Fišerio naujoje Sony konsolėje.

Kaip ir GameCube, PlayStation 2, PC ir Xbox Splinter Cell 4 žaidimas, taip ir Essentials turėtų pasirodyti pirmą kitų metų ketvirtį. Ir atrodo, kad visi Splinter Cell gerbėjai, įsigiję Xbox 360, turės palaukti kiek ilgėliau, kadangi šiai konsolei numatytos žaidimo versijos nėra.

Tačiau tai įvertinti kaip Ubisoft nedraugiškumą Xbox 360 atžvilgiu tikrai nederėtų, nes kompanija yra pasirengusi išleisti šiai konsolei du naujus žaidimus: Blazing Angels, kuris kiek anksčiau buvo anonsuotas pirmajam Xbox, ir dar pavadinimo neturintis projektas.

Beje, finansiniai Ubisoft rodikliai turėtų kelti nemažą pasigėrėjimą jos vadovybei, kadangi kompanijos pelnas padidėjo 5.2 procentais, o visi pardavimai išaugo net 19 procentų.