„Ubisoft“ tikisi, jog spalį kompiuteriams ir konsolėms „PlayStation 4“ bei „Xbox One“ pasirodysiantis „Assassin‘s Creed Origins“ parduos daugiau kopijų negu 2015-aisiais išleistas „Assassin‘s Creed Syndicate“, tačiau negu mažiau negu 2014-ųjų „Assassin‘s Creed Unity“.

Apie tai kompanija užsiminė pristatydama praėjusio finansinių metų ketvirčio rezultatus.

„Assassin‘s Creed Unity“ pardavė apytikriai 7,66 mln., o „Assassin‘s Creed Syndicate“ – 4,12 mln. kopijų.

Populiarumo piką serija pasiekė 2012-aisiais pasirodžius „Assassin‘s Creed III“, kurio pardavimai viršijo 13 mln. kopijų. Nedaug nuo jų su 12,72 mln. kopijų atsiliko 2013-ųjų „Assassin‘s Creed IV: Black Flag“.

„Assassin‘s Creed Origins“, beje, kaip tik ir kuria ketvirtosios dalies komanda.

Žaidimas vyks Senovės Egipte, kurio laikus siekia Žudikų brolijos ištakos. Pasaulis tradiciškai apims milžinišką teritoriją su daug „miestų, kaimų ir egzotiškų kraštovaizdžių“. Užuot atlikę statistų vaidmenis masinėse scenose, kaip buvo iki šiol, jo gyventojai gyvens savo gyvenimus, kuo „Assassin‘s Creed Origins“ primins vaidmenų žaidimus. Juos taip pat primins įgūdžiai, kuriuos norėdamas susidoroti su vis sudėtingesnėmis užduotimis turės įgyti pagrindinis herojus Bayek. Žadama, jog misijų struktūra bus atviresnė negu anksčiau ir leis daugiau pasireikšti demonstruojant savo išradingumą. Daugiausiai jo pareikalaus naujosios bosų kovos, kuriose pasitarnaus greitesnė ir agresyvesnė kovos sistema.

„Assassin‘s Creed Origins“ debiutuos spalio 27 d.