Tėvai, kurie mano, jog jų vaikai žaisdami negali uždirbti pinigų labai klysta. Aiškų sudaryti kontraktus su sponsoriais gali ne kiekvienas, bet uždirbti keletą šimtų dolerių – laisvai.

Twin Galaxies yra vienas iš interneto tinklalapių lyderių, kurie skaičiuoja žaidėjų reitingus ir pasiekimus, skirtus, daugiausia klasikinės eros žaidimams. Tinklalapis skiria premijas visiems žaidėjams, kurie įrodo esantys to verti, pereina kokį nors žaidimą, ar lygį aukščiausiu sudėtingumu.

Bendra visų 2004 metams skirtų pinigų suma siekė 3,000 dolerių, aiškų tai prieš dabartinius 2005 metų 20,000, atrodo gan varganai.

Iš viso tinklalapis žaidėjams siūlo 126 skirtingas premijas. Žinoma galima bandyti laimėti jas visas vienu metu, bet ar gi negeriau susikaupti ties vienas ? Beje daugelio žaidimų terminas iki 2005 metų pabaigos, bet yra išimčių, ir todėl jei norite dalyvauti, būtinai pasiskaitykite prie kiekvienos premijos atskirai.

Daugelis premijinių žaidimų yra senųjų konsolių, tokių kaip Atari 2600, Atari ST, Intelevision, Sega Genesis, NES. Bet yra ir galimybė pažaisti PS2, Xbox ir net PC. Taip, šiais metais, pirmą kartą į šį sąrašą buvo įtrauktas ir asmeninis kompiuteris, su Doom III žaidimu.

Taigi jaučiatės Halo 2 meistru, pereikite jį „legendary“ režimu, neprarasdami nė vienos gyvybės, ir 150 dolerių jūsų. Arba išbandykite savo jėgas DOOM III. Pereikite „Nightmare“ režimu, nemirdami ir vėlm 150 dolerių jūsų. Lengviau nebūna. Beje visą savo kelionę reikia įrašyti su kamera, ir atsiųsti jiems VHS tipo kasetę. Daugiau apie tai galite sužinoti jų tinklalapyje.