Nokia anonsavo tris ypač pigius telefonus Nokia 207, Nokia 208 ir dvi mobiliojo ryšio SIM korteles paikantis Nokia 208 Dual SIM. Tai super paprasti ir jokiomis išskirtinėmis savybėmis nepasižymintys telefonai su standartine fizine klaviatūra ir naująjai Nokia dizaino filosofijai būdingu spalvingumu.

Naujieji telefonai turės 2,4 colio dydžio, 240×320 raiškos ekraną. Nokia 208 turės paprastą 1,3 kamerą, filmuojančia 320×240 raiška 15 FPS greičiu. Neįspūdingas jos specifikacijas gamintoja bando atpirkti papildomis savybėmis – galima nusifotografuoti kamerą valdant balsu. Nokia akcentuoja, kad ji geba fiksuoti daug kadrų vieną po kito ir daryti panoramines nuotraukas, tačiau šiais laikais tai tikrai nieko nebestebina. Telefone yra Slam funkcija, skirta pasidalinti užfiksuotais kadrais su kitais įrenginiais, turinčiais Bluetooth ryšį. Pigesnė Nokia 207 fotokameros neturi.

Nokia teigia, kad su naujaisiais modeliais internetu galima naudotis sparčiau ir pigiau ne tik dėl pigiuose modeliuose kartais nerandamo 3,5G ryšio, bet ir Nokia Xpress interneto naršyklės, kuri suspaudžia duomenis ir išnaudoja mažiau mobiliojo interneto duomenų. Telefone taip pat įdiegtos socialinių tinklų programėlės WhatsApp, Facebook ir Twitter, galima žiūrėti vaizdo įrašus iš YouTube portalo.Nokia 207 ir Nokia 208 pasižymi įspūdinga baterijos veikimo trukme – Nokia 207 ir Nokia 208 vienu įkrovimu budėjimo režime gali tarnauti net iki 33 dienų, o Nokia 208 Dual SIM – iki 20 dienų.Nokia sako, kad renginio korpusas lengvai nuvalomas ir atsparus įbrėžimams, tad telefonas patvarus naudojant ir kasdien, ir ekstremalesnėmis sąlygomis, pavyzdžiui aplinkoje esant daug dulkių ar per karščius. Tačiau mūsų turimomis žinomis tai nėra vienas iš tų nesunaikinamų įrenginių, kadangi neturi tai patvirtinančio sertifikato.

Naujųjų modelių korpuso spalvą vartotojai galės pasirinkti ir raudonos, žalsvai mėlynos, baltos ir juodos spalvų. Lietuvos didmeninkų partnerių parduotuvėse bus prekiaujama tik Nokia 208 modeliu – jis mūsų šalyje pasirodys 2013 m. ketvirtąjį ketvirtį ir kainuos apie 250 litų. Nokia, Games.lt