MSI – jau patyręs žaidėjas kompiuterių ir jų komponentų rinkoje. Šiemet, ne vieną naujovę pristačiusi kompanija ko gero labiausiai didžiuojasi ypač nusisekusiu Trident 3 modeliu, kuris labiau primena namų konsolę, nei namų kompiuterį ir yra šluojamas iš parduotuvių lentynų visame pasaulyje. Vis tik kompanijos inžinieriai ir dizaineriai nesusiturėjo ir sugalvojo Trident 3 paturbinti. Kartu su rimtu vidurių atnaujinimu Trident 3 gaus ir išskirtinį kosmetinį patobulinimą – baltai mėlyną korpusą.
Trident 3 Arctic pavadintas kompiuteris nors iš pirmo žvilgsnio labai primena konsolę, tačiau jo viduriuose tūno galingas asmeninis kompiuteris su GeForce® GTX 1070 GAMING vaizdo plokšte ir Intel® Kaby Lake procesoriumi. Visos reikalingos jungtys, kartu su dvigubu HDMI lizdu leidžia Trident 3 Arctic vadintis pilnaverčiu VR įrenginiams skirtu kompiuteriu, kuris be didesnių problem turėtu susitvarkyti su visais žaidimais, speciali tylaus aušinimo technologija leis mėgautis žaidimais be pašalinių triukšmų, kas Trident 3 Arctic dar labiau priartina prie žaidimų konsolės apibrėžimo.

Pasak gamintojo, kompiuteryje gali būti įrašytas Steam OS, tad kompiuterį bus galima naudoti ir kaip Steam Machine. Trident 3 Arctic Europos parduotuvėse turėtų startuoti balandžio pabaigoje. Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.