Pristatome trečiąja ir atsinaujinusia Games.lt TV laida. Pagrindinis atnaujinimas, tai dizainas, pakeitėme pradžios filmuką, info lenteles ir kitus apipavidalinimus.

Dėl to laida atrodo, kur kas geriau ir profesionaliau. Šioje laidoje kaip ir žadėta, be naujienų ir žaidimų apžvalgų, išvysite ir trys reportažus apie parodą Igromir, Centralia miesteli, bei reportažas iš PCGamer redakcijos pirmąja dalį. Taip pat jūsų lauks konkursas, kuriam prizą įsteigė kompanija “Hama“.

Laida patariame žiūrėti HD formatu. Pasirinkdami virš vaizdo grotuvo HD nuoroda.

Žiūrėti laidą

Ištiesu daugiau nėra ką priduti, belieka tik pažiūrėti. Primenų iškarto, kad kai kurios naujienos yra šiek tiek pasenusios, dėl visu tu iškilusiu problemų. Nors kaip pažiūrėsi, nes juk ne visi kas dieną skaitome naujienas.

Kas liečia sekančia ketvirtąją laidą, tai, kad visi darbai bus šį kartą atlikti daug greičiau, nes prie laidos prisijungė daugiau žmonių kas padės ja greičiau paruošti. Ir turėsime dar viena staigmena, nuo ketvirtosios Games.lt TV laidos prisideda ir garsinti padės buvęs NKTV ir Bitė plius laidos vedėjas Ernestas Janušas.