2009 metų Electronic Entertainment Expo parodos spaudos konferencijoje žaidimų kūrėjai Activision Blizzard paskelbė, kad 2010 metais pasirodys naujos keleto žaidimų serijų dalys. Kai tuo metu daugiausia dėmesio sulaukė James Bond, Spider-Man ir Tony Hawk vardo žaidimai, kompanija prisipažino, kad vienas iš būsimų naujienų – naujas Transformers serijos žaidimas.

Šiandien Activision oficialiai prabilo apie „Transformers: War for Cybertron“ projektą, kuris turėtų būti išleistas kitais metais. Deja, konkretesnė data dar neaiški. Kūrimo darbų naštą ant savo pečių priims High Moon Studios kūrėjai, kurie 2008 metais sukūrė puikiai į vertintą Robert Ludlum‘s The Bourne Conspiracy.

Activision leidėjai stengiasi, kad Transformerių istorija nenukryptų nuo originalo, todėl žaidėjai nusikels į Cybertron planetą, kur Autobotai ir Deceptikonai kaunasi pilietiniame kare. Kadangi žaidimo veiksmas vyks prieš įvykius Žemės planetoje, žaidėjai matys legendinius robotus jų originaliose Cybertron‘inėse kūnų formose. Pavyzdžiui, Optimus Prime žaidime daug labiau panašesnis į fantastinę sportinę mašiną, nei į sunkvežimį.

Transformers: War for Cybertron rasite dvi kampanijas. Pirmojoje žaisite už Autobotus, kurie stengiasi apginti savo gimtąją planetą, kitoje – už Deceptikonus, kurie stengsis planetoje įvesti savo destruktyvią valdžią. Be vienam žaidėjui skirtų kampanijų, žaidime veiks dviejų žaidėjų kooperacinis režimas ir internetiniai/daugelio žaidėjų karai.