Universalus jaunosios kartos aktorių atstovas Shia LaBeouf į didžiuosius kino ekranus grįžta su trečiąja jį išgarsinusios juostos dalimi. 2011-ųjų „Transformeriuose“ nebeišvysime žaviosios Megan Fox, tačiau turėsime progą akis paganyti į ne mažiau žavingą anglų modelį Rosie Huntington-Whiteley. Aktoriaus Jasono Stathamo mylimą anglų manekenę, režisierius Michael Bay nusižiūrėjo apatinio trikotažo gamintojo „Victoria’s Secret“ reklaminiuose klipuose.


1969-aisiais amerikiečiai išsilaipina Mėnulyje ir tamsiojoje jo pusėje randa protu sunkiai suvokiamą radinį – milžinišką robotą, čia įkalintą ir laukiantį savo valandos.


Tuo tarpu Žemėje išleidžiamas įsakymas apie Autorobotų – žmonėms palankių robotų – iškėlimą iš žmonių planetos, kurioje po gėdingai pralaimėto mūšio Falenui (įgarsina akt. Tony Todd) slepiasi Deseptikonų vadeiva Megatronas (įgarsina akt. Hugo Weaving). Pastarasis, gniaužiantis pyktį po antrojoje „Transformerių“ dalyje pralaimėto mūšio Autorobotams ruošiasi kerštui ir kuria triuškinantį kovos planą.


Po ilgų nesutarimų ir tarpusavio kovos Autorobotai ir Deseptikonai įsivelia į konfliktą tarp Rusijos ir JAV. Semui, praradusiam mylimąją Mikaelą ir radusiam naują susižavėjimo objektą Carly (vaidina Rosie Huntington-Whiteley) nėra laiko džiaugtis meile – jaunuolis privalo padėti kadaise jam pačiam gyvybę išgelbėjusiems Autorobotams.


Užverda mirtina kova tarp gėrio ir blogio. Įnirtingi mūšiai vyksta Žemėje ir Mėnulyje, kuris slepia itin tamsias paslaptis.


Įkalbėtas prodiuserio Steven Spielberg, režisierius Michael Bay 3D kameromis sudėliojo 70proc. medžiagos, o likusius kadrus filmavo tradicinėmis 35mm kameromis ir pateikė juos 3D formatu. Filmo ištraukas matę kritikai tvirtina, kad trečioji – režisieriaus tituluojama „paskutinė“ – „Transformerių“ dalis visa galva lenkia savo pirmtakes.


Rež. Michael Bay („Transformeriai: nugalėtųjų kerštas“, „Transformeriai“, „Perl Harboras“, „Armagedonas“, „Pašėlę vyrukai 1-2“)


Į kinoteatrus atidunda Transformeriai, o į games.lt naujas konkursas su įspūdingu prizu.


Tarararam pam pam! Žiūrim foto!

O taip! Transformerinės ausinės žaidėjui, kurios pačios transformuojasi į kompaktišką formą nešiojimuisi į turnyrus, o žaidėją transformuoja į transformerį! Ausinės jungiamos per USB, gamintojai teigia, kad tinka visiems žaidžiantiems su AK, X360 ar PS3 konsolėmis. Norint jas laimėti reikės ką nors transformuoti ir nufotografuoti. Esmė tame, kad kažkas ką transformuosit, po transformacijos turi virsti užrašu games.lt!


Paprasta? Ko gero, bet nugalėtoją turėsim tik vieną, jį rinks kompetentinga komisiją, kurią sudarysiu AŠ (Nebent bus sunku, tuomet prašysiu jūsų pagalbos!). Todėl nuoširdžiai rekomenduoju netinginiauti.

Konkurso sąlygos aiškiai:
—    Iš pasirinktų objektų padarote užrašą GAMES.LT. Pasirinkti objektai gali būti kokie tik norit, bet skaitmeninės transformacijos naudojant paveiksliukų redagavimo programas, griežtai draudžiamos.
—    Padarytą užrašą nufotografuojat ir sukuriat jam aprašą, kad man būtų aišku ką matau nuotraukoje. Pavyzdžiui, jei Games.lt išlankstysit iš vielos, taip ir parašot „Šioje nuotraukoje viela transformavosi į games.lt“. Jei transformacijai panaudosit prie Smetonos įgytą sidabrinių stalo įrankių rinkinį, taip ir parašykit „Močiutės stalo įrankių rinkinys transformavosi į games.lt“. Na ir taip toliau…
—    Nuotrauką ir aprašą siunčiat adresu artojas@games.lt, laiško pavadinime (subject) įrašote „Transformacija“, o pačiame laiške būtinai nurodote savo slapyvardį (nick). Laiškai kuriuose nebus slapyvardžio bus transformuoti į šiukšles ir utilizuoti. NUOŠIRDUS PATARIMAS. Siunčiamas nuotraukas sumažinkite, kad jų plotis neviršytų 600 taškų, nes labai didelės apimties nuotraukos kartais manęs nepasiekia, o tai sukelia dalyviams liūdesį.
—    Laiškų lauksiu iki liepos 6 dienos! Atminkite — filmo premjera Lietuvos kinuose vyks birželio 29 dieną, apsilankykite jei reikia įkvėpimo!

Visiems dalyviams sėkmės, te laimi geriausias.