PS3 žaidimų sąraše yra 5… kaip čia pasakius… „seksualūs žaidimai“… Būtent čia ir dabar juos trumpai apžvelgsime!

Ninja Gaiden Sigma galėtų būti baisiu kovos žaidimu, pasiekiančiu 1080p ir 60 kadrų per sekundę vaizdą. Be viso to žaidimas svetingai priima Rachel, nepaprastai priešingą veikėją visam žaidimui.

Komanda „Ninja Tomonobu Itagaki“ turi kažkokį švelnumą moteriškai formai. Jo pakankamai naudojanti Dead or Alive Volleyball serija mokė mus vieno dalyko – jų žaidimai parduodami nepriklausomai nuo tikrosios žaidimo kokybės. Jei jie žada kurti kažką panašaus į Rachel mes neketiname skųstis….

Everybody’s Golf 5 tai aukso vertės žaidimas apie golfą su žaviomis anime stiliaus japonų pupytėmis. Žaidime yra mygtukų kombinacija, kuri kaip antras smūgis suduoda mums žemiau juostos: po keleto sekundžių atitinkamu kameros kampu jūsų pupytė muš kamuoliuką kiek įmantriau nei visada… Aukščiau pateikta foto jums tai tik dar kartą tai įrodo…

Heavenly Sword buvo vienas iš mūsų įsimintiniausių žaidimų praeitais metais. Žaidimas pasižymėjo puikiu įgarsinimu ir neįtikėtina multiplikacija. Buvo ir dar vienas paprastas faktas, kodėl šis žaidimas mus traukė – tai veikėjos Nariko nuopelnai. Ji žavėjo savo nenoru mūvėti daug rūbų…

Mažiau seksualus ir daugiau kvailesnis žaidimas – Pain. Nėra labai subtilaus stiliaus kūrinys, ir veikėjai kaip Sausainis, Imbieras ir Muffy yra grubūs tiek jų apsirengime, tiek jų apribotame balso pavyzdžių repertuare.

Tačiau su mažu telekameros kumštelėjimu gana lengva gauti smūgį žemiau juostos, kurio jūs ieškote. Dėl šios priežasties moterys žaidime yra gali būti vienos iš seksualiausių, kurias galima pamatyti PS3 žaidimuose.

Pagaliau atėjo laikas veikėjai tiesiai iš „Jungtinės Karalystės Pasipriešinimo prieš šlapiąsias svajones“! Ulala buvimas Sega Superstars Tennis žaidime atneša lengvą futuristinę klasę .
Žaidime yra keletas tikrai puikių lygių, klasikinės Sega melodijos ir aišku žaidimas už Ulala…