Ubisoft atskleidė naujos informacijos apie strateginį žaidimą Tom Clancy’s EndWar.

O žinios tokios, kad šis žaidimas turės tam tikrų MMO elementų. O jei tiksliau – nuolatos vykstančią pasaulinę kampaniją, kurioje dalyvauti galės kiekvienas.

Kol kas Ubisoft nenori pernelyg daug atskleisti, todėl apie šią daugelio žaidėjų žaidimo galimybę papasakojo nedaug. Visos šios didelės online kampanijos esmė ta, kad bet kuriuo metu žaidėjai prisijungę, galės matyti pasaulio žemėlapį, ir jame besikeičiančias fronto linijas. Čia dalyvauti galės visi norintys, ir kautis, kaip teigia Ubisoft, trečiajame pasauliniame kare.

EndWar, tai naujo tipo žaidimas Tom Clancy’s ženklu paženklintose serijose. Šio strateginio žaidimo veiksmas žaidėjus perkels į 2020-uosius, į trečiąjį pasaulinį karą. Žaidėjai šiame kare imsis karo vadų vaidmenų ir vadovaus pažangiausioms XXI-ojo amžiaus karo mašinoms.

Na, o Ubidays renginio metu paaiškėjo dar viena įdomi naujovė – visą žaidimą bus galima valdyti… balsu. Teigiama, kad bus galima vadovauti net septyniomis kalbomis (lietuvių aišku tarp jų nėra). Tačiau bus palikta ir vadovavimo pulteliu galimybė.

EndWar bus skirtas PS3 ir X360 konsolėms. Išleidimo data kol kas nežinoma.