Norėdama pažymėti vienerių metų pirmojo asmens futuristinės tinklo šaudyklės „Titanfall“ sukaktį, „Electronic Arts“ nusprendė nemokamai padalinti visus šiam žaidimui išleistus žemėlapių DLC rinkinius.

Keliaukite į „Origin“, parsisiųskite „Titanfall Season Pass“ ir žemėlapiai bus jūsų. Tiesa, šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti tik turintys „Titanfall“ žaidimą. Jo neturintys, suprantama, pasiūlymu pasinaudoti negali. Tačiau tai nėra didelė bėda. „Titanfall“ kartu su „Season Pass“ tekainuoja vos 20 eurų. Pats, kaip bandęs žaidimą, keliu jam nykštį ir rekomenduoju jį įsigyti.

„Prieš metus mes išleidome savo debiutinį žaidimą „Titanfall“, — rašo „Respawn Entertainment“ generalinis direktorius Vince Zampella. „Nuo to laiko mes buvome priblokšti mūsų bendruomenės palaikymu. Jūs kūrėte kostiumus, filmukus, turnyrus, meną, įkvėptą šio žaidimo, kas iki šiol stebina „Respawn“ komandą. Atsidėkodami, mes sunkiai dirbome kurdami naujus režimus bei ypatybes, taip pat žemėlapius norėdami parodyti jums savo įsipareigojimus ir suteikti jums dar daugiau priežasčių mėgautis „Titanfall“.