Studija „Respawn Entertainment“ ruošia atnaujinimą, kuris leis asmeniniams kompiuteriams skirtą šaudyklės „Titanfall“ versiją žaisti 4K raiška ir naudoti keletą „Nvidia“ vaizdo plokščių vienu metu (SLI).

Be to, žaidime atsiras „Nvidia GameWorks“ technologijų palaikymas. „Temporal anti-aliasing“ (TXAA) padės išgauti aiškesnį vaizdą pašalindamas smulkių detalių mirguliavimą, o „Horizon Based Ambient Occlusion+“ (HBAO+) leis atkurti realistiškiau atrodančius šešėlius.

Apie visa tai buvo paskelbta oficialiame „Nvidia“ tinklaraštyje, tačiau vėliau įrašas mįslingai dingo. Liko tik „Google“ padaryta jo kopija.

Grįžtant prie „Titanfall“, užvakar buvo atidėta „Xbox 360″ versija. Ji pasirodys balandžio pabaigoje. Oficialiai teigiama, kad studijai „Bluepoint Games“ prireikė daugiau laiko perkelti žaidimui. Spėjama, kad „Xbox 360″ versija iš tiesų galėjo būti atidėta bijant, kad jos pasirodymas sutrikdys strategiškai svarbesnius „Xbox One“ versijos pardavimus.

Jungtinėje karalystėje „Titanfall“ sugebėjo padvigubinti „Xbox One“ pardavimus. Tai kol kas perkamiausias šių metų žaidimas Jungtinėje karalystėje.