Jei „Telltale Games“ studijai būtų užduotas klausimas apie „Minecraft: Story Mode“ išleidimo datą, vargu ar gautume atsakymą. Viskas, ką kūrėjai sako – žaidimas pasirodys šiemet. Tačiau kada „šiemet“?

Tikėtina, kad į šį klausimą galbūt tyčia, galbūt netyčia atsakė interneto parduotuvė Amazon.com. Parduotuvės skelbiamoje informacijoje teigiama, kad „Minecraft: Story Mode“ bus išleistas kiek daugiau nei po mėnesio. Tiksliau – spalio 27 dieną.

„Jūs seksite istoriją, kurią sukursite savo pasirinkimais: ką pasakysite žmonėms (ir kaip tai pasakysite) ir ką pasirinksite atlikti įtempto veiksmo akimirkomis ir taps Jūsų istorija.“ yra teigiama „Amazon“ paskeltame žaidimo aprašyme. Taip pat yra patvirtinta ir „Minecraft: Story Mode“ kaina – 30 JAV dolerių už visą sezoną. Teigiama, kad sezoną sudarys penki epizodai.

„Mnecraft: Story Mode“ valdysime veikėją Jesse, kurio pavojingus nuotykius Overworld pasaulyje seksime. Taip pat „Amazon“ atskleidžia, kad žaidimo veikėjus įgarsins daug žinomų aktorių. Tarp jų ne vienas garsų vaidmenį tiek kine, tiek žaidimuose sukūręs aktorius. O „Telltale“ žaidimus žaidžiantys žaidėjai tikrai atpažins Ashley Johnson („Tales from the Borderlands“) ir Dave‘ą Fennoy („The Walking Dead: A Telltale Games Series“). Visus paskelbtus aktorius taip pat pamatysite „Amazon“ puslapyje.

„Minecraft: Story Mode“ kuriamas AK, Mac, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Wii U, iOS, ir Android platformose. Tai taip pat yra pirmasis „Telltale Games“ žaidimas, kuris bus išleistas „Nintendo“ konsolėje.