2007-uosius galime vadinti metais, kuomet itin suklestėjo žaidimų prekyba internete. Ir kalbame ne apie įprastas pakuotes parduodamas internete, o apie parsisiunčiamus žaidimus.

Vienas geresnių pavyzdžių – „Microsoft“ ir jos „Xbox Live Arcade“ servisas, kuris kasdiena gali džiaugtis maždaug 10 milijonų potencialių lankytojų. Kitas didelis atsisiųnčiamų žaidimų rinkos dalyvis – „Valve“ ir jos „Steam“ sistema, kurioje greitu laiku žaidimus pardavinės ir tokios kompanijos, kaip „Rockstar“, „Codemasters“ ar „Capcom“.

Į šią rinką nusprendė žengti ir „THQ“, kuris paskelbė sudaręs sutartį su skaitmeninio turinio pristatymo svetaine „GamersGate“, dėl kelių esančių ir būsimų žaidimų prekybos per šią sistemą.

Žaidėjai galės nusipirkti „Company of Heroes“ ir „Supreme Commander“ serijos žaidimus (taip pat ir būsimas jų dalis), „Juiced 2: Hot Import Nights“, „Full Spectrum Warrior“ ir „Frontlines: Fuel of War“.

Tiesa, šiuo metu sistemoje yra prieinamas tik vienas „THQ“ žaidimas – „S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl“, kuris rinkoje pasirodė praėjusių metų kovo mėnesį. Kuomet turėtų pasirodyti likę žaidimai – kol kas neaišku.