Šių metų balandžio mėnesį Funcom pranešė kurianti naują žaidimą su Konanu – Age of Conan: Hyborian Adventures. Tai bus hibridinis vieno žaidėjo ir daugelio žaidėjų ryšio žaidimas. Daug žadantis projektas pagal rašytojo Robert E. Howard sukurtas istorijas ir romanus dar neišleistas nuvylė serijos gerbėjus, kadangi nesiūlo galimybės pažaisti už patį Konaną.

Bet jau nuo šiandien situacija turėtų pasikeisti, kadangi THQ pasirašė susitarimą su Paradox Entertainment ir Conan Properties International, organizacija kuriai patikėta rūpintis Konano teisėmis po Howard’o mirties, dėl naujų žaidimų apie legendinį Konaną kūrimo.

Šis susitarimas yra daugiametis ir apima beveik visas įmanomas rūšis: PC, nešiojamus žaidimų kompiuterius, mobiliuosius telefonus, dabarties ir ateities konsoles. „THQ jau anksčiau įrodė puikiai mokanti elgtis su licencijomis, – sakė Paradox Entertainment prezidentas Fredrik Malmberg, – „ir manau jog Conan teisės atiteko būtent tiems, kurie iš šios serijos padarys puikius žaidimus“.

Konanas Barbaras yra vienas žymiausių personažu mokslinės fantastikos istorijoje. Apie šį didelį, tvirtą ir negailestingą karį, buvo išspausdinta apie 20 trumpų istorijų nuo 1932 iki 1936 metų Weird Tale žurnale (pats Howardas 1936 metais nusižudė).

Iki tol, Howardas visus neišspausdintus tekstus apie jį, sudėjo į vieną vietą, kurie vėliau išėjo kaip kelios knygos ir komiksų serija. Tai pat pasirodė ir du filmai apie jį: Konanas Barbaras 1982 metais ir Konanas Naikintojas 1984 metais. Abejuose vaidino dabartinis Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Švarcnegeris.