„Eidos“ praneša, jog „Thief“ kūrimo darbai baigti ir žaidimas tapo auksiniu. Pasinerti į vagies Gareto nuotykius galėsime jau vasario 28 dieną.

Šią progą kūrėjai išleido ir naują, 6 minučių klipą, kuris leis pažvelgti į žaidimo istoriją, pasaulį, sėlinimo galimybes, ginklų patobulinimus, supažindins su slapstymosi bei žudymo technikomis. 

„Thief“ pasirodys PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One bei PC platformoms. Paskutinis serijos žaidimas „Thief 3: Deadly Shadows“ nakties mėnulio šviesą išvydo prieš 10 metų, 2004-ųjų pavasarį ir leido įsijausti į profesionalaus viduramžių vagies Gareto vaidmenį.

Pagrindinis tikslas žaidime buvo ne žudyti, bet slapstytis ir iš lobstančių turčių grobti brangenybes. Žaidimas taip pat turėjo siaubo bei fantastikos elementų ir vienas iš žaidime esančių lygių nemenkai išgąsdino kai kuriuos žaidėjus. Tiesa, kūrėjai pabrėžė, kad šį kartą žaidime bus kur kas mažiau siaubo bei fantastikos elementų, tačiau išliks mistiškumas, kuriuo visuomet pasižymėjo „Thief“ serija.