Žaidimų kūrėja Lenkijoje CD Project paskelbė, kad patobulinta The Witcher žaidimo versija The Witcher Enchanted Edition pasirodys šį rugsėjį.

Iš pradžių patobulinta žaidimo versija norėta išleisti gegužės mėnesį, tačiau studija pareiškė, kad jai reikia daugiau laiko, jog užbaigtų ir pilnai nupoliruotų žaidimą.

The Witcher Enchanted Edition žada būti „visiškai nupoliruotu žaidimu“. Krovimo laikas smarkiai sumažės, žaidimas stabiliau veiks kompiuteriuose, bei begalė ištaisytų klaidų žaidime.

Angliška žaidimo versija bus papildyta naujais dialogais, tekstais. Vokiška versija tai pat turės savo įgarsinimą.

Be viso šito, Enchanted versijoje turėtumeme pamatyti ir 50 naujų modelių, 100 naujų animacijų charakteriuose, patobulinta Geralto išraiška, bei patobulinta ir sutvarkyta vartotojo sąsaja bei inventorių.

Ir tai dar ne viskas! CD Projekt su Enchanted versija mums dovanoja ir papildomų smulkmenėlių kaip redaktorius kurti mini nuotykius, DVD apie žaidimo kūrimą, bei diską kuriame rasime žaidimo garso takelį. Tai pat kiek ankščiau buvo skelbta, jog šioje versijoje turėtų būti ir kažkokia istorijos knygutė, kurioje turėtumeme rasti įdomios informacijos apie Raganiaus romanus.

The Witcher žaidimo turėtojai galės parsisiųsti dalį turinio nemokamai.

Belieka laukti naujosios žaidimo versijos, džiugu, kad atsiranda kūrėjų norinčių sukurti kuo kokybiškesnį žaidimą bei lepinti žaidėjus.