Labai laukiamas atvirojo pasaulio vaidmenų žaidimas „The Witcher 3: Wild Hunt“ vėl atidėtas. Nors kūrėjai anksčiau ir buvo pažadėję, kad atidėjimų daugiau nebus, tačiau „CD Projekt“ visgi nusprendė, kad savo ambicingąjį naujosios kartos projektą visgi dar reikėtų pašlifuoti.

Naujoji išleidimo data yra 2015-ųjų gegužės 19-oji. Žaidimas kuriamas asmeniniams kompiuteriams bei „PlayStation 4“ ir „Xbox One“ konsolėms.

„Dabar, artėdami prie savo darbo pabaigos, mes pamatėme daug detalių, kurias reikia pataisyti“, rašoma atvirame laiške. „Išleisdami patį svarbiausią žaidimą mūsų studijos istorijoje, mes turime būti visiškai tikri, kad padarėme viską, jog apribotume klaidas iki tokio lygio, kuris leistų jums deramai mėgautis žaidimu.“

Kūrėjai gailisi, jog nuvylė žaidėjus per anksti paskelbdami išleidimo datą ir sugriaudami jų viltis išbandyti taip laukiamą projektą kitų metų pradžioje. „Mes atsiprašome. Mes parinkome išleidimo datą pernelyg skubotai.“, rašoma laiške.

Ką padarysi. Darbuokitės. Na o iki tol leisime laiką su kitais šauniais žaidimais. Turbūt nereikia priminti, koks projektas iš trijų raidžių atkeliauja į asmeninius kompiuterius sausio pabaigoje.