Electronic Arts šiandien visus informavo jog jos žaidimo The Sims 2 papildymas The Sims 2: University jau pasiekė visus Šiaurės Amerikos pardavėjus, kur žaidimas pasirodo Kovo 1 dieną. t.y. šiandien. O Europoj šio žaidimo yra laukiama jau šį ketvirtadienį, Kovo 3 dieną. Žaidimą kuria EA valdoma kompanija Maxis.

„Mes norėjome duoti visiems The Sims 2 žaidėjams, galimybę išmėginti visą studentišką gyvenimą“, – kalbėjo vyriausiasis EA prodiuseris Tim LeTourneau. „Turėdami The Sims 2 žaidėjai turi galimybę patirtį visą gyvenimišką patirtį su savo simsais, o turėdami The Sims 2: University, žaidėjams atsiveria galimybės išbandyti tikrą studentišką gyvenimą, su nesibaigiančiomis linksmybėmis“.

Su naujuoju žaidimu, žaidėjai turi galimybę visiems simsų tėvams įvaryti „tuštumo“ sindromą, išsiusdami jų numylėtuosius simsus į universitetą. Žaidėjams bus atviros visos kolegijos, kur kiekvienoje iš jų simsas mokysis priklausomai nuo savo norų ir galbūt gabumų.

Simsai tai pat turės galimybę išbandyti virš 125 naujų objektų, keturias naujas karjeros galimybes, pasirinkti iš vienuolikos akademinių specializacijų. Taipogi rasite net keletą naujų poveikio sistemų. Kaip ir anksčiau, taip ir šįkart jūs turėsite pasirinkti tarp simso norų ir pareigos, plius rasite keletą naujų užduočių, tokių kaip išvalyti savo bendrabučio kambarėlį ar paruošti namų darbus.

Žaidimo kaina Šiaurės Amerikoje yra 34.99 dolerių, kur visos dėžutės yra pardavinėjamos su „T“ ženklu, kas reiškia skirta paaugliams.