Prieš šiemetinę E3 spaudos konferenciją sklandė daugybę gandų apie tai, ką kompanija „Bethesda“ ketina pristatyti ir ko ne. Keli gandai buvo teisingi. Buvo anonsuota speciali PS4 ir Xbox One konsolėms skirta „Skyrim“ versija bei pristatytas naujas „Prey“ serijos atstovas. Tačiau vienas iš tyliau sklandžiusių gandų apie „The Evil Within“ tęsinį nebuvo išpildytas.

Pasak „Bethesda“ vice prezidento Pete‘o Hines‘o tai dar nereiškia, kad tęsinio nesulauksime. Nors tiesiogiai tai nebuvo patvirtinta, jo žodžiais tiek 2014 metais išleistas Shinji Mikami kurtas siaubo žaidimas, tiek poapokaliptinė pirmojo asmens šaudyklė „Rage“ gali sulaukti tęsinių.

Su Pete‘u Hines‘u praėjusį savaitgalį „QuakeCon“ renginyje pasikalbėjo portalo Finder.com.au atstovai, kurie ir išpešė informacijos apie galimus tęsinius. „Bethesda“ vadovas patvirtino, kad tiek „The Evil Within“, tiek „Rage“ pardavimai buvo pakankamai geri, kad kompanija galėtų kalbėti apie tęsinius.

Netrukus Hines‘as suskubo malšinti entuziazmą pripažindamas, kad jis dažnai patenka į bėdą kalbėdamas apie dar neanonsuotus projektus ir ties kuo kompanija galbūt dirba. Todėl jis pasistengė išsisukti ir nuo klausimo ar šie tęsiniai jau yra kuriami.

„Net kai mes kalbėtume apie „Morrowind“ perdirbinį, jei aš ateičiau ir pasakyčiau „Aš nemanau, kad tai nutiks“, žmonės išsigąstų. Todėl aš nepatvirtinsiu ir nepaneigsiu dalykų, kuriuos mes kuriame arba ne, nes žmonės daro neteisingas išvadas“ kalbėjo Pete‘as Hines‘as.

„Tačiau aš manau, kad abu „The Evil Within“ ir Rage“ pasirodė pakankamai gerai, kad mes galėtume sukurti tęsinius. Aš asmeniškai mėgau „Rage“ ir man buvo labai smagu jį žaisti, tačiau šiuo metu mes kuriame daugybę dalykų, todėl jūs turėsite palaukti ir pamatyti.“

Tikimės, kad šios užuominos yra ne veltui ir galėsime sugrįžti tiek į „Mad Max“ primenančią dykumą, tiek į slegiantį „The Evil Within“ pasaulį.