Į ką tikrai nereikia kreipti dėmesio „Final Fantasy“ serijoje? Į pavadinime esantį žodį „Final“. Ši serija, regis, niekada nesibaigs. Šiuo metu kompanija „Square Enix“ kuria kelis skirtingus šios serijos žaidimus. Į kai kuriuos pažvelgsime šioje naujienoje. Tiesa, vienas iš jų nėra visiškai naujas – tai serijos senbuvio perleidimas.

O nuo jo ir pradėsime. Apie ką mes kalbame? Apie „Final Fantasy X|X-2 HD“. „Final Fantasy X“ ir „X-2“ pasirodė atitinkamai 2002 ir 2004 metais PlayStation 2 konsolėje. Šią žiemą šie žaidimai atvyks į PlayStation 3 ir PS Vita konsoles.

Final Fantasy X|X-2 HD trailer

Keliaukime toliau. 2010 metais pasirodęs „Final Fantasy XIII“ tapo pirmaja sub-serijos „Fabula Nova Cristallis“ dalimi. 2012 metais sekė tęsinys „XIII-2“. Tačiau mūsų dėmesys sutelktas į trečiąjį šios istorijos žaidimą – „Lightning Returns: Final Fantasy XIII“. Šio kitais metais pasirodisiančio žaidimo siužetas prasideda po „XIII-2“ įvykių ir pasakoja apie heroję Lightning, bei jos nuotykius siekiant išgelbėti pasaulį nuo sunaikinimo.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII trailer

Ir paskutinis mūsų šios dienos „Final Fantasy“ maratono dalyvis – „Final Fantasy XV“. Šio žaidimas įvykiai taip pat priklauso „Fabula Nova Cristallis“ pasakojamai istorijai; juk jis kažkada vadinosi „Final Fantasy Versus XIII“. Šis žaidimas bus pirmasis serijos žingsnis į naujos kartos konsoles.

Final Fantasy XV trailer

Šiam kartui tiek iš didžiulio „Final Fantasy“ pasaulio.