„Atari“ tęsia savo pažadą ir laikosi grafiko – kaip ir buvo planuota, „Test Drive Unlimited 2“ pasirodys Vasario 8 dieną. Žaidimui jau parengtas disko turinys, ir netrukus prasidės multiplatforminių versijų įrašymas į diskus.

Kaip žinote, kūrėjai kai kuriems laimingiesiems davė galimybę išbandyti žaidimo „beta“ versiją. Didžioji dalis žaidėjų liko nusivylę žaidimu dėl kai kurių trūkumų, bet koks bus pilnas žaidimas – mes dar pamatysime.
Kad nebūtų taip liūdna laukti likusias dvi-tris savaites, „Atari“ išleido dar vieną video klipą, kuriame parodo, kaip bus galima keisti savo veikėją.

Taip pat, vienas „VVV Gamer“ narys jau turi pilną versiją. Štai video, kuriame parodomos naujo žaidimo galimybės, lenktynių rūšys, bei įvairius „navarotus“, kaip naktis arba lietus.

„Test Drive Unlimited 2“ veiksmas vyks Havajų Oahu saloje, taip pat ir Ispanijos Ibizoje. Žaidėjai galės laisvai ištyrinėti šias salas tiek su egzotiniais automobiliais, tiek ir su bekelės automobiliais. Taip pat šioje dalyje bus dienos ir nakties ciklo kaita, taip pat ir skirtingai orai, ir, be abejo, online režimas.