Epizodinių žaidimų meistrai „Telltale Games“ vasaros pabaigoje išleidę paskutinį antrojo „The Walking Dead“ sezono epizodą, šiuo metu dirba daug apie tai nekalbėdami dirba ties dviem naujais žaidimais. Vienas iš jų – „Game of Thrones“.

Kadangi iš šių metų teliko kiek daugiau, nei du mėnesiai, atrodo, vargu ar žaidimas debiutuos dar šiemet. Tačiau tai yra vienas iš „Telltale Games“ studijos tikslų ir jie vis dar jo siekia. Tai patvirtino ir studijos viešųjų ryšių atstovė. Laura Perusco savo Twitter paskyroje atsakydama į gerbėjo klausimą patikino, kad pirmasis „Game of Thrones“ žaidimo epizodas tikrai pasirodys šiemet, nors ir dar nėra tikslios datos.

„Game of Thrones“ per daug nesiskirs nuo ankstesnių gerai žinomų „Telltale Games“ kūrinių. Žaidėjai keliaus po žymųjį „Ledo ir Ugnies giesmės“ pasaulį, bendraus su veikėjais, o jų pasirinkimai turės įtakos tolesnei žaidimo raidai.

„Game of Thrones“ bus išleistas asmeniniams kompiuteriams bei OS X, PlayStation 3 ir X360 platformoms. Taip pat, kaip anksčiau buvo skelbta, „Telltale“ šiemet ketina išleisti ir bendrai su „Gearbox“ kuriamą „Tales from the Borderlands“.