Epizodinių žaidimų meistrai „Telltale Games“, šiuo metu aktyviai plečiantys tokias visatas kaip „The Walking Dead“ ir „Minecraft“ paskelbė naujausio projekto išleidimo datą. Žmogaus-šikšnosparnio visatoje vykstantis žaidimo pirmasis epizodas debiutuos jau kitą mėnesį.

Rugpjūtį „Batman – The Telltale Series“ pirmasis epizodas skaitmeniniu formatu taps prieinamu AK, konsolių ir Android bei iOS žaidėjams. Fizinė žaidimo kopija Europoje bus išleista kiek vėliau, rugsėjo 16 dieną. Joje rasime pirmąjį iš penkių epizodų ir leidimą parsisiųsti likusius keturis epizodus, vos tik jie bus išleisti.

Norėtųsi tikslesnės datos, nei „rugpjūtis“? Ją sužinosime kitą savaitę, kuomet kūrėjai ketina pristatyti pirmąjį žaidimą pristatantį filmuką.

„Batman – The Telltale Series“ mums papasakos originalią istoriją apie garsųjį komiksų veikėją. Valdysime ne tik patį Žmogų-šikšnosparnį, bet ir asmenį, kuris slepiasi po kauke – Briusą Veiną (žaidimo protagonistą įgarsina Troy‘us Baker‘is). Kūrėjai žada, kad dieną Briuso Veino priimti sprendimai turės įtakos naktiniam Betmeno patruliavimui, o šio veiksmai – Briuso Veino kasdienybei.