Prieš keletą mėnesių sulaukėme žinių iš „Monkey Island“ bei „Sam & Max“ serijos kūrėjų „Talltale“ apie dar dvi naujas žaidimų serijas – „Back to the Future“ (liet. Atgal į ateitį) ir „Jurassic Park“ (liet. Juros periodo parkas).

Neseniai „Talltale“ atskleidė daugiau detalių apie naujuosius pakvaišusio mokslininko ir vaikino, vardu Martis nuotykius laike.

Nors išleisti žaidimą buvo žadėta ne anksčiau nei šią žiemą, tačiau pasirodė naujienos, jog jis gali pasirodyti jau lapkričio pradžioje. Taip pat „Telltale“ žada pagrindinius filmo veikėjus Martį Makflajų ir daktarą Emetą Brauną, kuriuos filme atliko Michael J. Fox ir Christopher Lloyd, palikti kuo panašesnius į originalius personažus. Taip pat Christopher Lloyd žaidime įgarsins savo personažą.

Bob Gale, kuris parašė visų trijų filmo dalių siužetus, dirba kartu su leidėjais. Panašiai kaip su „Sam & Max“ serija, „Back to the Future“ bus epizodinis. Iš viso planuojama išleisti 5 žaidimo epizodus.

„Telltale“ patvirtino, jog istorija siesis su jau filmuose matytu DeLorean’u bei pramanytu Kalifornijos miesteliu Hill Valley. Žaisime 1985 metais, o filme matytus veikėjus karts nuo karto išvysime ir žaidime.

O kol laukiame pirmųjų žaidimo paveiksliukų bei anonso, galime pasigrožėti pirmuoju „concept art’u“: