Buvo daug bandymų sukurti normalų FPS žaidimą skirtą mobiliesiems telefonams, bet deja, nesėkmingų.Pagrinde dėl to, kad telefono klaviatūra nėra efektyvi norint žaisti FPS žaidimus.Šiuolaikiniai telefonai „geležimi“ yra pilnai pajėgūs patempti senus grandus kaip Quake ar Doom, bet klaviatūra- ne.Tiesa, tokie žaidimai kaip Doom RPG tikrai gelbsti, nes ten naudojamas TBS tipo valdymas.

Vivendi Games Mobile nusprendė sukurti FPS žaidimą kuriame valdymas būtų pritaikytas telefonams.Žaidimas vadinsis Urban Attack.

Ir koks gi tas valdymas, tas kuris, kaip sako kūrėjai- pritaikytas telefonams?Iš esmės tai jis bus panašus kaip The House Of the Death, tai yra, mums nereikės vaikščioti, veikėjas pats eis kur reikia, mums liks tik valdyti šautuvą ir galabyti priešus.Kagi, tikėkimės neišeis eilinis „tiras“.

Žaidimo grafika bus monochrominė, tai yra, pasaulis susidės iš juodų linijų, tik priešai bus mėlyni, ir bus jie vadinamieji „stickman‘ai“, kieno pagalba judės labai tikroviškai.

Tikėkimės Vivendi įgyvendins, ką pažadėjo (visgi, ne politikai gi jie lyg ir) ir mes sulauksime smagaus FPS savo telefonui.