MWC kongrese Nokia pristatė savo mažiausios kainos mobilųjį telefoną Nokia 105 ir telefoną Nokia 301, kuriuo galima taupiai naudotis internetu ir el. paštu bei kuris pasižymi gera kamera.

Nokia 105 yra idealus modelis vartotojams, kurie pirmą kartą naudojasi mobiliuoju telefonu (supraskit pensininkams ir visiškiems pypliams, tiesa pastarieji dažniausiai vaikšto su naujausios kartos iPhone). Jame yra ryškus spalvotas ekranas, aiškus telefono meniu ir tokios svarbios funkcijos kaip FM radijas, žadintuvas, kalbantis laikrodis, klaviatūra, apsaugota nuo dulkių ar vandens lašų bei žibintuvėlis. Šis telefonas pilnai įkrovus bateriją gali veikti iki 35 dienų.

Nokia 301 jau yra kiek rimtesnis modelis orientuotas į šiek tiek didesnius poreikius turinčius vartotojus. Jis turi 3,5G mobilųjį internetą ir Nokia Xpress naršyklę, kuri siunčiamus duomenis suspaudžia 90 proc. ir taip leidžia sutaupyti išlaidų duomenų persiuntimo paslaugoms. Nokia 301 yra mažiausios kainos telefonas, leidžiantis internete peržiūrinėti vaizdo įrašus. Jis turi 3,2 megapikselio kamerą, filmuojančią QVGA raiška. Gamintojas teigia, kad ją kuriant įkvėpimo semtasi iš Nokia Lumia išmaniųjų telefonų. Tik kažin ar nuotraukos nuo to įkvėpimo bus bent kiek geresnės…

Nokia 105 kainuos apie 65 Lt., o Nokia 301 – kiek daugiau nei 270 litų. Lietuvoje šie modeliai turėtų pasirodyti II-ąjį šių metų ketvirtį.

Nokia, Games.lt