Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) 2011 m. sausio-kovo mėn. sudarė 44 mln. litų ir, lyginant su pirmuoju praėjusių metų ketvirčiu, išaugo 13 proc. Bendrovės pajamos siekė 110 mln. pajamų – tiek pat, kiek ir analogišku praėjusių metų laikotarpiu.

Pasak Petro Masiulio, „Tele2“ generalinio direktoriaus, didesnį pelną lėmė toliau mažėjusios bendrovės sąnaudos, atsigaunantis vartojimas rinkoje ir po krizės keitęsi vartotojų įpročiai.

„Toliau mažinome paslaugų kainas, o tai skatino vartotojus neriboti savo poreikių – atsigaunantį vartojimą aiškiai patvirtina tai, kad nepaisant kritusių kainų ir sumažinto skambučių sujungimo mokesčio mūsų pajamos liko tos pačios. Be to, pastebime, kad didelė dalis naujų klientų rinkosi mokėjimo planus, su kuriais vietoje subsidijuojamų telefono aparatų siūlome mažesnius tarifus“, – nurodė P.Masiulis.

„Tele2“ klientų skaičius pirmąjį ketvirtį augo 3,4 proc. ir pasiekė 1,67 mln. Bendrovės verslo klientų skaičius siekė 93,2 tūkst.

„Tele2“ pernai aptarnavo didžiausią pokalbių srautą Lietuvoje. Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) duomenimis, per praėjusius metus „Tele2“ tinkle vartotojai kalbėjo daugiau nei 2,8 mlrd. minučių.

Rinkos analizės ir tyrimų bendrovės „RAIT“ kovą atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. 49 proc. apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis, o pasirinkti šį operatorių kitiems rekomenduotų 60 proc. respondentų. 60 proc. apklaustųjų tvirtina, kad „Tele2“ siūloma paslaugų kaina – mažiausia.

„Tele2“ praėjusiais metais pripažinta produktyviausia Baltijos šalių IT ir telekomunikacijų sektoriaus bendrove. „Geidžiamiausio darbdavio 2010“ rinkimuose, organizuojamuose dienraščio „Verslo žinios“ ir karjeros portalo cv.lt, bendrovei atiteko pirmoji vieta tarp smulkiojo ir vidutinio verslo bendrovių.

Informacinių technologijų naujienų ir aktualijų žurnalo „Computer Bild Lietuva“ vykdytuose rinkimuose „Auksinis kompiuteris 2010“ balsavę skaitytojai „Tele2“ išrinko geriausiu mobiliojo ryšio ir interneto paslaugų tiekėju.

Tele 2