Po vasariškų atostogų rugsėjį sugrįžo ir žaidimų kūrėjai. Kita vertus, rodos, dar nevisiškai atsibodo ir anksčiau išleisti ir mūsų jau numylėti žaidimai. Būtent jie ir užkariavo beveik visą rugsėjo mėnesio TOP’ą. Kita vertus, ilgai laukti hitai taip pat liko nepastebėti. Ką šį mėnesį rinkosi Technorama.lt pirkėjai?

Technorama perkamiausių žaidimų TOP 10 (2015 rugsėjis)

[li]1.Grand Theft Auto V (1*)[/li][li]2.NBA 2K16 (N)[/li][li]3.FIFA 16 (N)[/li][li]4.NBA 2K15 (9)[/li][li]5.God of War III (N)[/li][li]6.Far Cry 4 (N)[/li][li]7.Assassin’s Creed 4: Black Flag (N)[/li][li]8.The Last of Us (10)[/li][li]9.Batman: Arkham Knight (7)[/li][li]10.Battlefield 4 (N)[/li]

* – Žaidimo praeitą mėnesį užimta pozicija. N reiškia, kad žaidimas TOP’e pirmą kartą arba į jį sugrįžo po pertraukos.

Nesibaigiantys nuotykiai Los Santos mieste ir toliau žavi Technoramos pirkėjus. Tuo tarpu du naujausi sporto grandai, NBA 2K16 ir FIFA 16, užkariauja kitas dvi TOP’o vietas, o čia pat pasišildyti šlovės spinduliuose suskubo ir senesnis NBA žaidimas. Kiek nustebino God of War III netikėtas šūvis į penktąją vietą. Žaidėjai vis dar prisimena ir ne taip seniai išleistus Far Cry 4 bei ruošiasi naujajai Assassin’s Creed daliai, kuri pasirodys lapkritį. Nestebina ir neblėstantis Betmeno kovingumas, PlayStation 4 hito The Last of Us žavesys bei Battlefield 4 nesibaigiančios kovos. Galbūt būtent dėl šių priežasčių žaidėjai vis dar nepamirša šių žaidimų.