Gamingheads.com pristatė visiškai naujus, greit prekyboje pasirodysiančias „Team fortress 2“ žaislines skulptūrėles, kurių kainos prasidės nuo 229.99 JAV dolerių ir tęsis iki 249.99 JAV dolerių.

„Paprastos“ 229.99$ versijos jums siūlys raudoną arba mėlyną sunkiojo kario (Heavy) 30cm žaislinę skulptūrą, na o 249.99$ versija jums siūlys išskirtinį artilerijos vyruko modelį su pakeičiama galva ir alternatyviu ginklu.

Verta paminėti, jog šie daiktai yra skirti kolekcionieriams arba užkietėjusiems „Team fortress 2“ fanams ir skulpturėlių kiekis labai ribotas. 229.99$ versijos skulptūrėlių bus tik 750 raudonos arba mėlynos spalvos, na o išskirtinė 249.99 versijos skulpturėlių tebus tik 350 vienetų. Tiesa, Gaming heads žada, jog pasirodys visos „Team fortress 2“ žaidime esančios klasės, ir visos skulpturėlės bus riboto leidimo. Kūrėjai žada, jog anonsuos Half-Life, Portal ir Left 4 Dead žaidimais paremtą atributiką, kuri bus įvairesnė ir kiekvienas žaidimo gerbėjas ras sau patinkančią skulpturėlę.

Na, o patys ką manote apie visus žaidimų suvenyrus? Ar patys esate ką nors nusipirkę savo mėgstamos žaidimo serijos veikėjais paremtos atributikos ar kitokių suvenyrų?