Internetiniame vaidmenų žaidime „Skyforge“ galėsi tapti dievu. Ko reikės, norint tą pasiekti? Ogi ištikimų pasekėjų, kurie skleis žinią apie tave.

Kiekvienas veikėjas pradės žaidimą kaip nemirtingasis ir bandys pasiekti šlovę. Tavo pasekėjai klausys tavęs ir galėsi juos siųsti atlikti įvairias užduotis tavo vardu. Jie galės pastatyti tau statulą. Tavo pasekėjai kovotojai galės kautis su monstrais, o gydytojai bandyti išgydyti infekuotas gyvenvietes. Tai plės tavo reputaciją per pasaulį, o taip pat kels ir tavo pasekėjų lygį. Galėsi skirti mentorius ir vyresniuosius, liepti vyresniesiems mokyti mokinius ir taip plėsi savo ordiną.

Pačių stipriausių dievų statulos sublizgės Didybės menėse. Kas nenori užkopti į didybę ir tapti žinomiausiu dievu? Gera būti dievu, kai kiti grožisi tavo statula.

Dar daugiau detalių sužinosite žemiau pateiktame kūrėjų dienoraštyje. Filmuke kalba kūrybiniai direktoriai Alexander Mishulin ir Eric DeMilt iš studijų „Mail.ru Group’s Allods Team“ (keisčiausias kada nors regėtas studijos pavadinimas?) ir „Obsidian Entertainment“. Pastarosios pavadinimą visi žinome, na bet pirmosios pavadinimas tai atsiprašau.