„Sierra“ žaidimų serija apie specialųjį policijos būrį „SWAT“, jau greitai debiutuos ir „PSP“ nešiojamoje konsolėje. Kuriamas „3G Studios“, jis pasirodys JAV teritorijoje šių metų rudenį.

Pavadintas „SWAT: Target Liberty“, žaidimas pasakos kaip Niujorko specialusis „SWAT“ būrys kovoja su įvairaus plauko nusikaltėliais ir teroristais. Prie žaidimo siužeto rašymo yra prisidėjęs ir garsus scenarijų autorius – Scott Rosenbaum.

O pačiame žaidime, mes valdysime pagrindinį herojų „SWAT“ komandos veteraną Ken Thatcher iš trečiojo asmens perspektyvos. Taigi Thtcher, kartu su savo komandos nariais, kurių kiekvienas turės tam tikrų sugbėjimų, stoja į kovą su piktadariais.

Valdymas žaidime bus padarytas itin lengvas. Jums įžengus į kambarį, kiekvienas priešas bus pažymėtas specialiu atsakomuoju ženklu, todėl šaudyti į juos galėsite be problemų. O norėdami šaudyti dar tiksliau, galėsite kelias sekundes palaikyti šaudymo mygtuką. Tiesa, ne viskas bus taip lengva, o ir kovojant su priešininkais, dažnai teks pavargti.

Minėtieji specialūs sugebėjimai galės būti tobulinami žaidimo eigoje, vykdant visas 12 kampanijos misijų. Taip pat bus galimybė išbandyti ir daugelio žaidėjų režimą, kuris palaikys iki keturių žaidėjų.