Svarbiausi šios dienos įvykiai vienu sakiniu. Nei daugiau, nei mažiau.

***

„Payday 2“ pardavimai pasiekė 1,6 mln. parduotų kopijų ribą, 1,3 mln. šių pardavimų sudaro skaitmeninės kopijos. (šaltinis .pdf)

Nenumaldomai artėjant „Grand Theft Auto V“ debiutui, „Grand Theft Auto IV“ yra šluote šluojamas iš parduotuvių lentynų. (šaltinis)

„Microsoft Studios“ vadovas norėtų, kad kitas studijos „Rare“ („Donkey Kong Country“, „GoldenEye 007“, „Perfect Dark“) projektas būtų „Battletoads“. (šaltinis)

Šonu slenkančios šaudyklės „Resogun“ kūrėjai teigia, kad dėl GDDR5 tipo darbinės atminties ir galingesnio GPU „PlayStation 4“ sulauks geriau atrodančių multiplaforminių žaidimų nei „Xbox One“. (šaltinis)

„Sony“ teigia, kad didžiausias „PlayStation Vita TV“ pranašumas prieš „Google Chrome Cast“ ir „Apple TV“ yra žaidimai. (šaltinis)

„Infinity Blade III“ kūrėjai mano, kad ateitis priklauso galingiems mobiliesiems įrenginiams, o ne naujos kartos konsolėms. (šaltinis)

„Sony“ tikina, kad naujojo „PlayStation Vita“ modelio LCD ekranas niekuo neprastesnis nei senojo OLED. (šaltinis)

„Beyond Two Souls“ meninės dalies kūrimo užkulisiai. (YouTube)

Šiandien užsidarė studija „Blitz Games Studios“, per savo 23 metus trukusį egzistavimą sukūrusi aibę niekam tikusių licencinių žaidimų. (šaltinis)

Daug žadantis vakarietiškas RPG žaidimas „Bound by Flame“ bus išleistas ne tik asmeniniams kompiuteriams ir konsolėms „PlayStation 3“ bei „Xbox 360“, bet ir „PlayStation 4“ sistemai. (šaltinis)

„Sony“ šiuo metu neturi jokių planų pardavinėti „PlayStation Vita TV“ už Japonijos ribų. (šaltinis)

Anonsuotas „The Lord of the Rings Online“ papildymas „Helm’s Deep“, pasirodys lapkričio 18 dieną. (šaltinis)

„Sony Computer Entertainment of America“ vadovas išvardino tris „PlayStation 4“ pranašumus prieš „Xbox One“: mažesnė kaina, didesnė galia, daugiau ekskliuzyvų. (šaltinis)

„Tokyo Game Show“ parodoje bus demonstruojamas „Metal Gear Solid V“, o tiksliau – naujas segmentas iš „Ground Zeroes“. (šaltinis)

Lenktynių žaidimo „The Crew“ kūrybinis vadovas mano, kad nauja karta pareikalaus didesnių komandų ir dar didesnių biudžetų. (šaltinis)

„Call of Duty“ nėra visiškai netikroviškas, sako „Activision“ bendruomenės reikalų tvarkytojas. (šaltinis)