Daugelis perskaitęs pavadinimą turbūt pagalvojo, kad kalbėsiu apie seną Serious Sam žaidimų kūrėją „Croteam“. Deja, bet ne. Visai netyčia užtikau tokią kompaniją Creoteam, kuri randasi Kijeve, Ukrainoje. Kompanija buvo įkurta 2005 metais ir ją sukūrė žaidimų kūrimo profesionalai (na, bent jau jie patys save taip vadina), išleidę kelis žaidimus, tik nelabai aišku kokius. Kodėl noriu visus supažindinti su šia kompanija? Na, turbūt todėl, kad jie šiuo metu dirba prie reto PC platformai žaidimo, tiesą pasakius žinau tik 3 tokio stiliaus žaidimus skirtus PC. O tie 3 žaidimai yra X-Blades, Chaos Legion ir Devil May Cry serija. Taip, jūs supratot teisingai, į PC atkeliauja dar vienas non-stop Action žaidimas pavadinimu „Collapse“.

Žaidimo istorija vyksta pakankamai tolimoje ateityje kai Kijevas yra negyvenamas po neaiškios katastrofos, kurios padariniai yra įvairios anomalijos, kurios tylėjusios 10 metų pradeda plėstis po Europą… Galiausiai kai anomalijos nesugebėjo prisitaikyti ir beveik visi padarai išmirė pradėjo kurtis klanai, o jiems vadovavo Lordai – stiprūs ir pajėgūs vesti kitus žmones į pergalę didvyriai.

Žaidime mes valdysime Rodaną – paskutinį likusį gyvą Lordą, na o jis asmeniškai nori išsiaiškinti savo tėvo mirties priežastį.

Taigi, nauja kompanija bando užsitarnauti gerą vardą su nestandartiniu žaidimu PC platformoje. Kompanijos puslapyje parašyta, kad žaidimas pasirodė pirmame šių metų ketvirtyje, bet pats dar neieškojau jo pirkti (bet tikrai žadu susirasti). O kad patikrinčiau ar jis neprastas sugalvojau paieškoti demonstracinės versijos ir ją radau, bet neoficialiame puslapyje ir dar rusų kalba… Kiek teko išbandyti pasakysiu, kad žaidimas nėra iš lengvųjų, o grafika geresnė nei tikėjausi, tiesą sakant tokia, kokia ir turi būti dabartinė grafika. Žaidimas nėra reiklus sistemai, nors kaip ten pasakius…


Rekomenduojami sisteminiai reikalavimai:

Procesorius – Intel Core 2 Duo arba AMD Athlon 64 X2
Atmintis – 1024 MB (2048 MB Windows Vista OS)
VGA – 256 MB palaikanti DirectX 9.0c (GeForce 8800 arba geresnė)
Vieta diske – 6 GB.