Nedidelei grupei Nintendo fanų gali būti pareikšti kaltinimai dėl to, kad įvairiose vietose jie Ravenos mieste Ohajuje, paliko keletą Super Mario tipo dėžių su nupieštais klaustukais.

Šio įvykio kaltininkės – penkios 16-17 metų amžiaus paauglės, kurioms ši idėja kilo apsilankius viename tinklalapyje. Šiame tinklalapyje buvo pateiktos detalios instrukcijos, kaip iš kartono ir vyniojamojo popieriaus pasigaminti Super Mario dėžes. Jos pagamino 17 dėžių ir išdėliojo jas įvairiose gimtojo miesto vietose – teismo rūmuose, bibliotekoje, mokykloje ir bažnyčioje.

Kai keletui vietinių gyventojų kilo įtarimai dėl šių dėžių, jie pranešė apie jas ir į įvykio vietas buvo išsiųstos pavojingų medžiagų specialistų ir išminuotojų komandos. Buvo nustatyta, kad nei viena iš dėžių nebuvo pavojinga.

Viena iš paauglių pati prisistatė į policiją ir pasakė, kad visa tai tebuvo pokštas. Ji teigė, kad visą informaciją jos rado Interneto puslapyje, kuriame aprašytos žaidimo taisyklės bei instrukcijos kaip pasigaminti Super Mario dėžes. Žaidimo tikslas tiesiog pamatyti kokių reakcijų galima tikėtis iš kitų žmonių. Panašu, kad šis žaidimas gali būti žaidžiamas ir kitose JAV vietose.

Policijos departamentas šiuo metu tiria įvykį ir sprendžia ar pateiks šiai paauglių grupelei kaltinimus.