Meninės žaidimo kūrimo dalies direktorius Jonathanas Morinas tinklapiui „Eurogamer“ užsiminė, kad sukurti „Watch Dogs“ tęsinį neprireiktų daug laiko. 

Jei „Ubisoft“ nuspręstų sukurti „Watch Dogs“ tęsinį (o mes neabejojame, kad taip ir bus), tam tikrai neprireiktų keletos metų. Kiek ankščiau „Ubisoft“ prasitarė, jog jie norėtų paversti „Watch Dogs“ dar viena didelia savo frančize, dydžiu bei populiarumu prilygstančia „Assassin’s Creed“ serijai.

„Šiuo metu nėra tokio dalyko kaip Watch Dogs 2“, – kalbėjo Morinas. Bet jeigu toks būtų kuriamas? „Tai tikrai neužimtų tiek laiko, jei mes kada nors pradėtume tokią kelionę“.

„Watch Dogs“ pasirodys už gero mėnesio – gegužės 27 dieną „Xbox 360“, „Xbox One“, „PlayStation 3“, „PlayStation 4“ bei „PC“ platformoms. O kad laukimas taptų lengvesnis (o kai kam gal ir sunkesnis), siūlome pasižiūrėti naują vaizdo klipą, kuriame kūrėjai supažindina žaidėjus su tinklo rėžimu. Pasak jų, riba tarp vieno bei daugelio žaidėjų rėžimų bus ištrinta, tad būkite budrūs, nes kiti žaidėjai galės įsilaužti į jūsų sistemą pačiais netikėčiausiais momentais. Žinoma, tą patį galėsite daryti ir jūs.