„Sucker Punch“ tapo vienu tų siurprizų, kurie nukrenta lyg iš dangaus. Visiškai pražiopsojau jo anonsus ir susivokiau tik pamatęs games.lt konkursui atsiųstus prizus. Be jokio abejo šis filmas pretenduoja į geriausių mano matytų filmų dešimtuką, nes jame yra dailios pupos, drakonai, fantazuojančios pupos, bombonešiai, kovingos pupos, specialūs efektai, pupos dievinančios „cosplay“ ir šiaip… Man patinka šios juostos režisieriaus darbai ir fantastika, ir „nurauti“ filmai, ir pupos.

Filmo platintojai tiesa apie juostą kalba santūriau:
„Paauglę (Emily Browning) prieš jos valią patėvis uždaro į psichiatrinę ligoninę. Tačiau ji neprarado troškimo gyventi. Tiesiog jai tenka griebtis kitokių būdų, kad atgautų buvusį gyvenimą: ji pasitraukia į fantazijų pasaulį. Čia jos neriboja nei laikas, nei erdvė – ji laisva keliauti ir daryti ką nori. Merginos protas ištrina ribas tarp fantazijos ir realybės. Prasideda neįtikėtini nuotykiai. Tačiau didžiausias jos noras – susigrąžinti laisvę, pasprukti iš ligoninės. Pasiryžusi atsikovoti vietą po saule, paauglė įtikina kartu pabėgti dar keturias merginas. Drauge joms pakaks jėgų įveikti priešus ir ligoninės sienas. Merginos leidžiasi į žygį fantazijos šalyje, kur sutinka keisčiausias būtybes ir stoja į fantastiškus mūšius su neregėtais monstrais. Kiekviename žingsnyje merginoms tenka spręsti, ką jos pasiruošusios aukoti, kad liktų gyvos. Tačiau padedant Išminčiui(akt. Scott Glenn) jų nepaprasta kelionė — jei pasiseks — išlaisvins visas penkias narsuoles.

„Nelauktas smūgis“ – didingas fantastinis filmas, kuris jus nukels į gyvą beribę jaunos merginos vaizduotę, suteikiančią jai progą pabėgti iš tamsios ir niūrios realybės.“

O dabar EPIC loot.

Turėsim 6 nugalėtojus ir 6 prizus. 2xmarškinėliai, 2xkepuraitės ir 2x krepšiai. Visi daiktai vienodai epiški, burtų keliu ištrauktiems nugalėtojams bus burtų keliu paskirstyti po vieną (T.y kiekvienas iš 6 nugalėtojų gaus arba kepurėlę, arba marškinėlius, arba krepšį). Kiekvienas nugalėtojas greta savo prizo dar gaus ir kvietimą į kiną.

KAIP DALYVAUTI:

Suduokite nelauktą smūgį, teisingai atsakydami į žemiau esančius klausimus ir atsiųsdami TEISINGUS ATSAKYMUS ŽYMINČIAS RAIDES. T.y. jei visi teisingi atsakymai būtų pirmi, jūsų atsakymas atrodytų taip: A.L.A.L

Savo atsakymus siunčiate adresu artojas@games.lt laiško pavadinime (subject;) įrašote „Jablynkšt“, pačiame laiške nurodote savo games.lt slapyvardį (nick‘ą).

Visų, kas pamirš nurodyti savo nick‘ą laukia nelauktas smūgis ir skrydis iš konkurso į nokautą.

Nugalėtojus paskelbsim penktadienį kovo 25 dieną, nes būtent šią dieną „Nelauktas Smūgis“ bus pradėtas rodyti mūsų šalies kinuose.

KLAUSIMAI:
Koks biudžetas buvo numatytas filmo kūrimui:
A.
Kokie 50 milijonų dolerių;
B. Sakyčiau kažkas tarp 80 ir 90 milijonų dolerių;
C.
Tikrai daugiau nei 100 milijonų!

Kuris iš šių sakinių neturi ryšio su filmo garso takeliu:
L.
Aš „atjungsiu“ tave iš kairės;
M.
Meilė yra narkotikas;
N. Saldūs sapnai (padaryti iš šito).

Pabėgime tikrai nedalyvauja:
A.
Kometa
B. Pelėžirnė
C. Raketa

Šio filmo režisierius nerežisavo vieno iš žemiau esančių filmų:
L.
Stebėtojų lyga (Watchmen);
M.
Ateini čia arba gausi į dūdą (Kick–Ass);
N. 300;

Atsakymų į visus klausimus pradedam ieškoti čia, o toliau kaip dievas duos.

SËKMËS!