Lygindami meilę vien su materialiaisiais daiktais, mes niekada nepamatysime jos grožio. Ji turi tiek daug formų, bei ateina iš tokios gausybės žmonių, kad kartais galime net nepastebėti, jog mylime, ir tik kažką praradus pamatome, jog mes ilgimės, tačiau net ir tada išdidumas neleidžia to pripažinti. Galgi dėl to žmonėms ir prireikė vienos dienos metuose, kuri būtų tam tikras postūmis, leidžiantis prisipažinti, pasiduoti traukai ir pasakyti, jog kažką myli.

Pati Šv. Valentino diena siejama su viena legenda. Pasak jos, Šv. Valentinas buvęs vienas iš pirmųjų krikščionių, kas jam turėjo reikšti mirtį. Už pagalbą krikščionims, jis pats buvo suimtas ir pasodintas kalėjiman. Tuo metu, jis išgydė prižiūrėtojo dukrą, kuri buvusi akla, ir tai sužinojęs imperatorius įsakęs nužudyti jį nukirsdinant Valentinui galvą. Išaušus jo mirties dienai, jis pasiuntė prižiūrėtojo dukrai laiškelį su užrašu „Nuo Tavo Valentino“.

Meilė yra daugiau nei Šv. Valentino diena, aistra ir svaiginantys ekstazės jausmai, bei cheminės reakcijos, vykstančios mūsų galvoje, sulaukus vienintelio žvilgsnio iš antrosios pusės. Meilė – tai ryšys, kurį mes turime su kiekvienu artimesniu žmogumi, kurio mes pasiilgstame. Jauskime šiandien meilę kitiems, ir kitų meilę Jums. Atkreipkime dėmesį į mažus dalykus, detales, būtent jos yra mūsų gyvenimo prieskoniai!

Ramios, šiltos bei jaukios Šv. Valentino dienos jums linki visa Games.lt administracija!