Na ką, nespėjome pastebėti, o jau atėjo gegužė, o su ja ir šiltesni orai. O aš rankose ir vėl laikau naująjį žurnalo „Stuff“ numerį. Prašyčiau visus skaitytojus pasveikinti žurnalo redakciją, kadangi šis numeris yra jubiliejinis- žurnalui „Stuff“ sukako 10 metų! Aišku Lietuvoje jis yra šiek tiek jaunesnis, tačiau juk turi tą patį tikslą. Taigi trumpai apžvelgsiu ką įdomaus rasite šiame numeryje.

Naujienos

Kaip jau įprasta, pirmieji puslapiai skiriami naujienoms. Čia kaip ir visada dominuoja fotoaparatai, nešiojami kompiuteriai, mobilieji telefonai, muzikos klausymo ir filmų žiūrėjimo įranga bei visa kita. Taip pat pristatoma pora konsolių, bei keli video žaidimai. Naujienų tikrai nemažai, taigi tikrai bus apie ką pasiskaityti.

Temos

Kadangi šis numeris yra jubiliejinis, tai ir pagrindinė numerio tema yra šiek tiek kitokia. Taigi šį kartą Stuff redakcija rinko 10 pačių geriausių šio dešimtmečio prietaisų. Taip pat buvo renkama 10 geriausių nemokamų programų, muzikos dešimtukas, filmų dešimtukas, 10 nenusisekusių prietaisų, 10 tinklalapių kuriuose lankosi „Stuff“ komanda (dėmesio, garbingoje penktoje vietoje yra ne kas kitas, o games.lt ! ) ir dar daug kitokių 10-tukų. Tai kol kas įdomiausia numerio tema per pastaruosius tris mėnesius.

Žurnale taip yra ganėtinai išsamus HD kamerų testas kuris gali pagelbėti apsispręsti kokią kamerą pirkti. Taip pat pravartu peržvelgti „Blu-Ray“ grotuvų bei palydovinės navigacijos programinės įrangos testus. Juk nesinori pasiklysti kur nors svetimoje šalyje arba kur nors toliau nuo gimtojo miesto 🙂

Muzikos mylėtojus turėtų sudominti gitarų testas, o kadangi artėja vasara, „Stuff“ sudarė ir banglentininko rinkinį. Aišku, gyvenant mūsų kraštuose šis sportas nėra labai aktualus, tačiau išvykus kur nors toliau, būtų visai smagu perskrosti vandenį stovint ant lentos.

Žurnale taip pat rasite NINTENDO DSi testuką, galėsite peržvelgti kelis aksesuarus kurie puikiai tiktų ant jūsų darbo stalo, arba pasiskaityti apie naująjį nešiojamą kompiuterį iš „Sony VAIO“ serijos. Taip pat rasite šiek tiek informacijos apie nelabai senai išpopuliarėjusį socialinį tinklalapį „Twitter“.

Kaip ir visada, paskutiniai žurnalo puslapiai skirti „Stuff top 5“ skilčiai, taigi nematau prasmės toliau plėstis, kadangi dažniausiai jie būna beveik identiški. Na nebent išskirti galima žaidimų, filmų, bei muzikos top‘us, kurie keičiasi kiekvieną mėnesį.

Apibendrinant galiu pasakyti, jog šis numeris išties ganėtinai geras ir jį vertėtų turėti kiekvienam technikos mėgėjui.