Atsižvelgus į portalo lankytojų susidomėjimą šiuo žurnalu, buvo nuspręsta pradėti rašyti mėnesines „Stuff‘o“ apžvalgas. Kadangi kovo mėnesio numeris jau guli ant mano stalo, pabandysiu trumpai apžvelgti ką gi mes čia turime.

Naujienos

Kaip jau įprasta, naujienos pradedamos „Karštuoju penketu“, į kurį šį kartą pakliuvo „Pal Pre“ mobilusis telefonas; naujas „Blu-ray“ grotuvas iš „Samsung“; itin stilingas ir brangus „Mercedes SLR Stirling Moss“ automobilis; nauja „Sony Webbie“ kamera skirta jaunimui, bei itin solidžios „Sennheiser HD 800“ ausinės.
Taip pat šiek tiek plačiau pristatytas naujas „Asus Eee“ netbukas, „Graham Chronofighter“ laikrodis skirtas tiems, kurie net ir panėrę į 300 metrų gylį, nori žinoti kiek dabar valandų. Visos kitos naujienos apžvelgtos keliais sakiniais, tačiau to pakanka norint susidaryti pirmą įspūdį apie produktą. Tiesa, geimerius turėtų sudominti „Retrospektyvos“ skiltis, kurioje trumpai aprašomas legendinis „Nintendo SNES“, bei nurodoma kur būtų įmanoma jį įsigyti.

Viršelio tema

O ji yra skirta HD naujovėms. Pradedant 3D televizija ir naujaisiais OLED televizoriais, baigiant kišeniniais projektoriais bei Quad HD technologija, kuri, kaip galite spręsti iš pavadinimo, yra keturis kartus geresnė nei dabartinė HD. Tikrai verta pasiskaityti. Ypač mane domina kišeniniai projektoriai, juk būtų tikrai smagu, jei kinas galėtų jus lydėti kiekviename žingsnyje.

Kitos temos

O čia būtų galima išskirti „Stuff‘o“ komandos pamąstymus kaip atrodys mūsų gyvenimas ne tokiais tolimais 2020 metais. Tikrai įdomu pasiskaityti, kaip atrodys mūsų gyvenimas po dešimtmečio. Apie kai kuriuos įrenginius nesenai tik svajojome arba matėme tik fantastiniuose filmuose, o pasirodo jie jau egzistuoja arba tuoj egzistuos. Be to, galite vadinti mane senovinių pažiūrų, tačiau manęs tikrai nedžiugina mintis, jog jau po kelių metų mūsų namuose lyg niekur nieko šmirinės robotai, kurie atliks dauguma buities darbų už mus. Tikriausiai filmų apie piktus robotus bandančius pavergti žmoniją įtaka…

Taip pat keli puslapiai skirti technikai, kurios daugelis iš mūsų neturi, tačiau beveik visi pafantazuoja. Taip, tai itin prabangūs laikrodžiai, automobiliai, motociklai, mobilieji telefonai, bei kiti mūsų svajonių objektai.

Šis tas naujo- „Stuff‘as“ dalinasi informacija ne tik apie naujausius technikos išradimus, tačiau ir apie madas. Šiame numeryje jūsų teismui bus pateiktos kelios striukės, padėsiančios apsisaugoti nuo žvarbaus oro, bei kelios poros džinsų, kuriuos turėtų nešioti tikras technoseksualas 🙂

Testai

Na štai ir priėjome iki temos, kuri jums padės apsispręsti kur išleisti dalį savo algos, arba ko prašyti tėvų gimtadienio proga. Jums tereikia išsirinkti jūsų kriterijus geriausiai atitinkanti variantą.

Testai pradedami nuo nedidelių „hi-fi“ muzikos centrų. Mūsų teismui pateikiami keturi nedideli, tačiau itin kokybiškus muzikos garsus skleidžiantis centriukai.

O, o čia testas, turintis itin sudominti games.lt lankytojus- net 3 puikūs rinkiniai kiekvienam geimeriui. Mes esame supažindinami su technika, padedančia geiminimą paversti dar didesniu malonumu ir pilnai išnaudoti mūsų konsolių ir asmeninių kompiuterių galimybes.

Dar vienas didelis testas yra skirtas visiems muziką grojantiems įrenginiams- mobiliesiems telefonams, ausinėms, mp3 grotuvams, bei dar keliems įrenginiams su kuriais aš iš arčiau nesu susipažinęs. Tai- Sooloos; B&O Beosound 5; PMP ir Squeezebox Boom. (tik neklauskit manęs kas tai ir kaip veikia 🙂 ).

Taip pat vienas puslapis skirtas palyginti du skaitmeninius fotoaparatus filmuojančius HD raiška.

Na štai priėjome ir prie Supertesto- lyginsime penkis naujausių technologijų „prifarširuotus“ televizorius. Kiekvienas iš jų turi kažką išskirtinio. Patariu pasiskaityti tiems, kurie šiuo metu ieškosi naujo televizoriaus už daugumai prieinamą kainą ir išnaudojančio šiuolaikinius technikos pasiekimus.

Taipogi neliks nuskriausti ir tie, kurie mėgsta išsiskirti iš aplinkos. Jų teismui pateikiami keturi unikaliai atrodantys technikos stebuklai.

Kaip visada žurnale rasite ir „Stuff top 5“, kuriame pateikti geriausi įrenginiai savo srityje. Kiek pastebėjau, dauguma jų yra tie patys kaip ir praėjusiuose numeriuose, pakitusi tik kai kurių iš jų kaina, deja ne į gerąją pusę.

Išvados

Taigi, žurnalas tikrai vertas dėmesio tų, kurie domisi technikos naujovėmis. Kiekvienas ras kažką, kas jį domina.