[ATNAUJINTA] „Reddit“ temos kūrėjas persiuntė „PCGamer“ tinklapiui „PayPal Japan“ siųstą laišką. Jis – tikras! „PCGamer“ patvirtino, jog laiškas atkeliavo iš „PayPal“ domeno. Tai oficialu! „Steam“ žiemos išpardavimas prasidės gruodžio 18 dieną!

[NAUJIENA] Praeitą mėnesį „PayPal“ nutekino „Steam“ rudens išpardavimo datą. Ir tikrai nemelavo, nes išpardavimas prasidėjo būtent tą dieną, kaip ir buvo nurodyta nutekintoje informacijoje. Dabar „PayPal“ pradėjo skleisti informaciją apie didijį žiemos išpardavimą. Pasak laiško, kurį „Reddit“ vartotojas gavo nuo „PayPal Japan“, „Steam“ žiemos išpardavimas prasidės kitą savaitę, gruodžio 18 dieną.

Vartotojas pateikė ir paveikslėlį. Tiesa, nėra aišku ar tas paveikslėlis tikras ar tiesiog kažkam baisi euforija prieš išpardavimą. Bet pasirenkime faktais: dėl rudens išpardavimo „PayPal“ nesumelavo. Prisiminkim praėjusius metus – išpardavimas prasidėjo gruodžio 19 dieną. Du svarūs faktai, jog „PayPal“ nemeluoja. Taigi, tikėtina, jog išpardavimas prasidės kaip ir teigiama, gruodžio 18 dieną.

Bet. Bet. Bet. Yra dar vienas faktas. Gruodžio 18-ąją išleidžiamas „Metal Gear Solid V: Ground Zeroes“. Tradiciškai žaidimai nėra išleidžiami per išpardavimus. Tai arba ta tradicija bus sulaužyta arba išpardavimas prasidės vėliau. Vienaip ar kitaip, mūsų piniginėms vistiek galas.

Jei esate labai nekantrūs, nesulaukiat „Steam“ nuolaidų ir norit nuleist garą čia ir dabar, tuomet tai padaryti galite „GOG“, „Humble Store“, „GamersGate“ parduotuvėse. Ten šiuo metu vyksta visai šaunios žiemos nuolaidos.

Prisiminkim vasaros išpardavimą. Buvo baisus mūšis. Dabar laukia dar baisesnis.