„EA“ siekia ir toliau plėsti savo internetinę parduotuvę „Origin“ ir stengiasi prisivilioti vartotojų. Šį kartą kompanija žada nepardavinėti „Battlefield 3“ „Steam“ internetinėje parduotuvėje.

Tačiau žaidimą bus galima įsigyti iš „GamersGate“ ir „Direct2Drive“ internetinių parduotuvių, kuriose taip pat žaidimai parduodami skaitmeniniu būdu. Todėl drąsiai galima teigti, jog „EA“ bene tyčia bando persivilioti kuo daugiau vartotojų iš „Steam“.

Kompanija neseniai atsakė, kodėl iš „Steam“ buvo išimtas „Crysis 2“ žaidimas. Teigiama, neva „EA“ visos internetinės parduotuvės puikiai padeda teikti žaidėjams atnaujinimus, pataisas bei kitus dalykus, kurie užtikrina kokybišką ir puikų žaidimą, tačiau yra viena, kuri to negali padaryti. Tai „Steam“. „EA“ teigia ieškanti susitarimo su „Valve“ ir siekiama puikaus bendradarbiavimo.

Tačiau tai menkai paaiškina prieš kelias dienas paaiškėjusį „EA“ norą pardavinėti „Mass Effect 3“ kolekcinį rinkinį išskirtinai „Origin“ internetinėje parduotuvėje. Ką gi, savotiška kova tarp dvejų kompanijų užvirė ir laikas parodys kaip viskas išsispręs.