„MTV“ skelbia, kad jau daugiau kaip 6 milijonai dainų buvo atsisiųstos, kaip papildomas turinys, „Guitar Hero“ žaidimams. Ta proga „Harmonix“ su džiugesiu praneša, jog jau šią savaitę tiek „PS3“, tiek „Xbox 360“ konsolėje pasirodys nauja paslauga – „Rock Band Music Store“, leisianti pirkti dainas neišėjus iš žaidimo.

Ji taip pat turėtų leisti patogiau pasirinkti dainas, kadangi jas bus galima surušiuoti pagal atlikėją, dainos pavadinimą, žanrą ar albumą. Pasirinkus dainą, jūs taip pat matysite ne tik albumo viršelį, bet ir turėsite galimybe trumpai ją paklausyti (panašiai kaip „iTunes“), kad nuspręstumėte – verta pirkti dainą ar ne.

„MTV“ taip pat žada per visus 2008-uosius kas savaitę pasiūlyti po daugybę naujų dainų, nes bent jau šiuo metu esančios 70 tikrai nėra pajėgios patenkinti kiekvieno muzikinį išrankumą.

Tiesa, užsimiršome, jeigu jūs gyvenate Europoje – visa tai ne jums, kadangi pasaulinis „Rock Band“ leidėjas „EA“ tyli, kada gi mes turėsime galimybę pagaliau išbandyti šį puikiai įvertinta žaidimą. Tad yra dvi galimybės: laukti arba daryti šitaip.