Eurogamer.net šiandien pastebėjo, kad Battle.net paskelbė „StarCraft II: Heart of the Swarm“ išleidimo datą. Datoje buvo nurodyta kitų metų kovo 12 diena. Kiek vėliau „Blizzard“ atstovai šią datą patvirtino kaip oficialią žaidimo išleidimo dieną.

„StarCraft II: Heart of the Swarm“ yra antroji „StarCraft II“ trilogijos dalis, koncentruota į Zergus. Istorijos pamatu čia taps Sara Kerigan, kuri veda Zergų pajėgas į mūšį su diktatoriumi Arkturu Mengsku. Be naujos istorijos kūrėjai pažadėjo išplėsti ir daugelio žaidėjų režimą.

Taip pat kartu su išleidimo data buvo paskelbti ir skirtingi leidimai.

Įsigiję „Digital Deluxe“ leidimą žaidėjai kartu su žaidimo kopija gaus: naują dalinį Torrasque (kitap atrodantys Ultralisk), asmeninius Battle.net kliento papuošimus, gyvūną žaidime „World of Warcraft“ ir zergiškus sparnus žaidime „Diablo III“.

Įsigiję „The Collectors Edition“ žaidėjai kartu su žaidimo kopija gaus: DVD diską su žaidimo kūrimo medžiaga, CD diską su žaidimo garso takeliu, žaidimo koncepcinių piešinių knygą kietais viršeliais ir kilimėlį pelei, kuris paženklintas nuo Zergų antplūdžio kenčiančiais Teranais.

Taip pat už 44.99£ (apie 194 litus) žaidėjai iš Battle.net galės įsigyti skaitmeninį „Wings of Liberty“ ir „Heart of the Swarm“ rinkinį.