Kompanija LucasArts išleido naują demo versiją, savo būsimam žaidimui PC ir Xbox sistemoms, Žvaigždžių Karų tematika. Star Wars: Republic Commando, tai naujas kūrinys, mūsų kompiuterius, pasak Europos leidėjo Activision, žadantis pasiekti jau kovo 4 dieną.

Demo versijos dydis 431 MB. Joje rasite vieną vieno žaidėjo misiją. Kurioje jums teks vykti į paslaptingą gimtąją Vukiu planetą Kashyyyk. Jūs su savo Respublikos Komandosų būriu, turėsite išlaisvinti Vukiu lyderi Tarfull iš piktų Trandoshan gniaužtų.

Žaidimas Star Wars: Republic Commando yra būrio šaudyklė. Kur jums teks ir valdyti savo komandą, sudarytą iš klonuotų kareivių. Tai žada būti išties įdomus žaidimas iš Žvaižgdžių Karų tematikos, todėl būtinai išbandykite naująją demo versiją ir pamatykite, kas gi nusimato jau kovo mėnesį.

Demo versiją šiuo metu prieinama yra beveik visuose didesniuose interneto tinklalapiuose, turinčiuose savo siuntimo modulius. Tai pat kam įdomu, ją rasite ir Gamershell, 3DGamers, bei aiškų Gamespot tinklalapiuose.