Stalo žaidimus leidžianti kompanija WizKids Games po tokių leidinių kaip Quarriors, Mage Knight bei jų pratęsimų sėkmės ant laurų neužmigo ir skuba pristatyti naują kūrinį – Batman: Gotham City Strategy Game.

  Šis žaidimas žada pasiūlyti gan įdomią naujovę – vietoj galimybės įsijausti į žinomų herojų „kailius“ (kaip labai dažnai nutinka stalo žaidimuose, sukurtuose pagal populiarius komiksus/filmus ir t.t), žaidėjai įsikūnys į vieną iš keturių blogiukų, tokių kaip The Joker, The Penguin, Killer Croc arba Two-Face. Žaidėjai, stengdamiesi tapti Gotamo miesto nusikaltimų karaliais, orientuosis į tris aspektus- informacijos rinkimą, pinigų kaupimą bei galios didinimą. Pastarasis aspektas leis plėsti savo valdomos teritorijos ribas ir iš to gauti pajamas, pinigai bus naudojami pakalikų, kurie padės kaunantis su kitų žaidėjų valdomais blogiukais, samdymui, o informacija pagalbės siekiant pagreitinti ekspansiją į kitas zonas. Visi šie išvardinti dalykai taip pat turės įtakos lygio kėlimuisi – surinkus atitinkamą jų kiekį, jūsų valdomas blogiukas sustiprės, pakils lygiu ir įgys naują, jam unikalią, specialią savybę. Tačiau ne viskas taip paprasta – kuo daugiau galios žaidžiantysis įgaus, tuo didės tikimybė susidurti su miesto saugotoju Betmenu. 

Žaidimo dėžėje rasime 5 jau suklijuotas ir nudažytas figūrėles (kurios taip pat galės būti naudojamos kitame gan populiarame stalo žaidime – HeroClix), žaidimo lauką, reprezentuojantį Gotamo miestą, įvairias kortas, tokenus bei specialias kartonines užtvaras, skirtas savo planams slėpti. Manoma, jog šis leidinys pasirodys jau šių metų kovo mėnesį.

P.S. Žemiau pateikta The Dice Tower , kurie gavo išankstinę žaidimo kopiją, apžvalga.